Son Dakika Haberleri Medises Haber tarafından 1 saat önce . Haber Kpss Sağlık Hemşire Yerel Haberler En son haberler paketi Puan: 5

Gizlilik

Bu internet sitesine ve site eklentisi (uzantısı) sayfalara girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacağınızı ve şartları kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmamanızı bildiririz.

İşbu Gizlilik Sözleşmesi (“Sözleşme”); medises.com (“Şirket”) ziyaret etmekte olduğunuz medises.com web sitesi (“İnternet Sitesi”) ile ilgili olarak İnternet Sitesine bilgi veren, giriş yapan ve İnternet Sitesini kullananlar ve sair (“Kullanıcı”) arasındaki gizlilik politikalarını içermektedir.

  • İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Şirket ve/veya İnternet Sitesi’nin , bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Şirket’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • İşbu İnternet Sitesi ve tüm sayfaları, eklentileri, site üzerinden erişim sağlanması halinde linkleri 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve Fikri ve Sinai Mülkiyet Hakları Hukuku’ndan kaynaklanan diğer hakları Şirket’e aittir. İşbu İnternet Sitesi’nin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu ile hüküm bulunmayan hallerde 6102 Sayılı Türk Ticaret Kanunu’nun “haksız rekabet” hükümleri kapsamında korunmaktadır.
  • İnternet Sitesinde yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, saklanması ve işleme tutulması da dahil, sitenin kendisi ile ilgili yapılacak her türlü iş ve işlem Şirket’in işlem öncesi yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler Şirket’in yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. İnternet Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı diğer internet sitelerinde izinsiz olarak kullanılamaz, internet sitelerine link verilemez.
  • İnternet Sitesi’nin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur, nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat/sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Şirket ve/veya Şirket çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Şirket, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • İşbu Sözleşme ve İnternet Sitesi’nin tamamı veya bir bölümü, tamamen Şirket takdirine bağlı olarak önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Şirket dilediği zaman, İnternet Sitesi’nin bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya İnternet Sitesinin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir. Şirket, Sözleşme şartları da dahil olmak üzere, İnternet Sitesi ve uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.
  • İnternet Sitesi’nin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, İnternet Sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.
  • İnternet Sitesi herhangi bir kişisel bilgi verilmeden de ziyaret edilebilir. İnternet Sitesine kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, Kullanıcılara ait bilgiler Şirket bünyesinde güvenli ortamda saklanmaktadır. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar Şirket’in sorumluluğunda değildir.